Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 3 w Gdańsku
REKRUTACJA - HARMONOGRAM Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 3 w Gdańsku / 2020-03-24

- 24.03.2020 r. godz. 15.00 - podanie do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych - dane dostępne dla Rodziców po zalogowaniu  do Gdańskiej Platformy Edukacyjnej oraz lista dostępna przy wejściu do przedszkola (w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny)

25.03.2020- 31.03.2020 r. - potwierdzenie woli przyjęcia przez Rodzica (podpisanie umowy). Wersje elektroniczne umów będziemy rozsyłali Rodzicom dzieci zakwalifikowanych na adresy mailowe wskazane w rekrutacji wraz z instrukcją dalszych kroków. Osoby nie posiadające komputera/drukarki będą mogły podpisać umowę w wyznaczonym miejscu przedszkola (konieczność zabrania własnego długopisu)

- 2.04.2020 r. - podanie listy kandydatów przyjętych (GPE, przedszkole)