Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 3 w Gdańsku
Powrót
LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 3 w Gdańsku / 2020-04-02

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym z dnia 2.04.2020 r.

Arciszewska Natalia  -     przyjęty

Baranowski Kacper -  przyjęty

Bartoszewicz Blanka -  nieprzyjęty

Baryński Jakub    -  nieprzyjęty

Berestovska Darina -  przyjęty

Bielski Ernest -  nieprzyjęty

Brozdowski Dominik -  przyjęty

Bukowski Jakub -  nieprzyjęty

Chałkowska Alicja -  nieprzyjęty

Chlasta    Nadia    -  nieprzyjęty

Chmielewska Klaudia -  przyjęty

Chojnacka Maja -  przyjęty

Chołuj    Szymon -  nieprzyjęty

Cichy Marcel Krystian -  przyjęty

Cwetko     Maja    - przyjęty

Cydejko Zuzanna -  przyjęty

Cyra Hubert -  przyjęty

Dalidowski Bartosz  - przyjęty

Dalidowski Łukasz  -  przyjęty

Dobrowolska Amelia - przyjęty

Dolińska Emilia    - nieprzyjęty

Dragoński Daniel  - przyjęty

Dziadek     Kamila   - przyjęty

Fajfer Feliks  - nieprzyjęty

Fajfer Leonard - nieprzyjęty

Faliński    Mateusz    - przyjęty

Filipiak    Aleksandra    - nieprzyjęty

Fularczyk Aleksander -  przyjęty

Futrzyński Wojciech   -  nieprzyjęty

Gajewski Tomasz   -  nieprzyjęty

Gibus Michał  - przyjęty

Grajber    Wiktoria -  nieprzyjęty

Gruchała Maksymilian    - nieprzyjęty

Gruszczyński Jakub  -  przyjęty

Grzesiak Marcel -  przyjęty

Grzybowska Zuzanna    - nieprzyjęty

Haska Zuzanna    - nieprzyjęty

Hryniewicz Hanna  - przyjęty

Janiszewski Wiktor -  nieprzyjęty

Jankowska Oliwia  - przyjęty

Jaszczyk Aleksander  - przyjęty

Jędrzejewska Lena  - nieprzyjęty

Jurczyk    Jan  - nieprzyjęty

Kamińska Antonina Agnieszka    - nieprzyjęty

Karpowska Julia  - nieprzyjęty

Kasprzak Helena -  przyjęty

Kąkol Przemysław  - nieprzyjęty

Kępowicz Franciszek    - przyjęty

Klasa Oliwier Mateusz    -  nieprzyjęty

Klimek    Nadia    - nieprzyjęty

Klimowicz Wiktoria - nieprzyjęty

Koc Derya  - nieprzyjęty

Kowalczyk Mateusz  - przyjęty

Kowalczyk Wiktoria  - przyjęty

Kowalski Dawid -  przyjęty

Kravchenko Alisa  -  przyjęty

Kredowska Kornelia -  nieprzyjęty

Królik Hanna -  przyjęty

Kucińska Anna -   nieprzyjęty

Kulas Marcelina  - przyjęty

Kurpet Michalina -  przyjęty

Lilla Mateusz    -  nieprzyjęty

Liszewski Marcel -  nieprzyjęty

Łempicka Helena -  przyjęty

Majewski Hubert -  przyjęty

Małecka Maja  - nieprzyjęty

Marzec    Filip    - przyjęty

Matyka    Antoni    -  przyjęty

Mech Paweł -  przyjęty

Michaluk Leon    -  nieprzyjęty

Miecznikowska    Zofia    -    nieprzyjęty

Młynarz Robert -  przyjęty

Monkiewicz Tymoteusz   -  nieprzyjęty

Naleziński Patryk  - przyjęty

Nawacki Franciszek -  przyjęty

Nawrocki Jennifer  - nieprzyjęty

Nowak    Kamil -  nieprzyjęty

Nowak    Nela -  przyjęty

Odachowska Nina -  przyjęty

Opala Kaja   -  nieprzyjęty

Ostrowska Agata  - przyjęty

Pianta    Nikodem  - przyjęty

Pilarski    Oliwer    - nieprzyjęty

Pogonowski Julian  - przyjęty

Pogonowski Szymon  - przyjęty

Pogorzelski Kacper  - przyjęty

Pokojska Justyna -  nieprzyjęty

Procyk    Liliana    - przyjęty

Przybylska Wiktoria  - nieprzyjęty

Przybylski Maciej -  nieprzyjęty

Radziwilski Roman  -  przyjęty

Rolbiecki Maciej -  nieprzyjęty

Rotman  Mikołaj - przyjęty

Rybicka    Zofia    - przyjęty

Rybicki    Marek   - przyjęty

Rytlewski Piotr    -  nieprzyjęty

Siemaszko – Kondziela Cezary Maksymilian -  nieprzyjęty

Sikora Oskar - przyjęty

Sikorska Marcelina Kinga - nieprzyjęty

Siwik Magdalena -   przyjęty

Skarżyńska Dominika - przyjęty

Smulska Iga  - przyjęty

Socik Franciszek -  przyjęty

Sołdrowska Wiktoria -  nieprzyjęty

Stolarczyk Alan    - przyjęty

Szamotulski Filip  - nieprzyjęty

Szatkowski Fabian  -  nieprzyjęty

Szmyt Nina -  nieprzyjęty

Szymkowicz Ksawery - nieprzyjęty

Śliwiński Iwo - nieprzyjęty

Tabaczyńska Julia - przyjęty

Talarek    Franciszek - nieprzyjęty

Tarasewicz Franciszek - nieprzyjęty

Tur Emilia - nieprzyjęty

Tyburski Tymon     - nieprzyjęty

Voloshyna Aleksandra    - przyjęty

Waśniewski Mikołaj - nieprzyjęty

Wesołowski Mikołaj - przyjęty

Wierzbicki Fabian - przyjęty

Wierzbicki Franciszek -     przyjęty

Wołczyk Adam    - nieprzyjęty

Wójcik    Michał    - przyjęty

Zaima    Marcel    - przyjęty

Zarzycka Helena - przyjęty

Zdanowicz Bruno - przyjęty

Żur Dominik - nieprzyjęty

Zgodnie artykułem z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, -  § 11b. W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, o których mowa w art. 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe, wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów, o których mowa w art. 158 ust. 1 i 3 tej ustawy, podaje się do publicznej wiadomości także na stronach internetowych tych jednostek.