Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 3 w Gdańsku
Powrót
LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 3 w Gdańsku / 2021-03-31

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Abryszeński Antoni            - nieprzyjęty

Adamska Dominika            - nieprzyjęty

Arciszewska Martyna            - przyjęty

Bach Wincenty                - przyjęty

Baranowski Valentino            - nieprzyjęty 

Baryła Antoni                 - przyjęty

Belniak Amelia                - nieprzyjęty

Benikas Aleksandra            - nieprzyjęty

Bielawska Magda            - przyjęty

Block Dominik                - nieprzyjęty

Błaszkowska Kinga            - nieprzyjęty

Błaszkowski Błażej            - nieprzyjęty

Bodel Stanisław            - przyjęty

Brzozowski-Mikolcz Nikodem        - przyjęty

Chałkowska Maja            - przyjęty

Chełmiński Ignacy             - nieprzyjęty

Chomko Hanna                - nieprzyjęty

Chomko Nadia                - nieprzyjęty

Chrobak Józef                - nieprzyjęty

Ciarkowski Kacper            - nieprzyjęty

Cieniewicz Nikola            -  nieprzyjęty

Cierocka Oliwia                - nieprzyjęty

Czaja Maria                - przyjęty

Czapla Jakub                 - nieprzyjęty

Dobrowolski Tymoteusz         - przyjęty    

Dovgan Philip                 - przyjęty

Dragońska Alicja            - przyjęty

Drapała Matylda            - nieprzyjęty

Dziadek Aleksander            - nieprzyjęty

Dziubich Filip                - nieprzyjęty

Dziuda Jerzy                - nieprzyjęty

Formela Leon                - nieprzyjęty

Gawin Jakub                - nieprzyjęty

Gdaniec Antoni                - przyjęty

Gdańska Wiktoria             - nieprzyjęty

Gierasimiuk Dominik            - nieprzyjęty

Gorczyński Ignacy             - nieprzyjęty

Grajewski Wiktor            - przyjęty 

Gzella Szymon                - przyjęty

Herbszt Kacper                - nieprzyjęty

Hypś Jerzy                - nieprzyjęty

Iwlof Zuzanna                - przyjęty

Janczarek Aleksander            - nieprzyjęty

Janczarek Nikodem            - nieprzyjęty

Jankowska- Pietryk Laura        - przyjęty

Januszewska Nicola            - nieprzyjęty

Jaworska Kaja                 - nieprzyjęty

Jegier Karolina                -  nieprzyjęty

Kamiński Mikołaj             - nieprzyjęty

Karabyka Artur             - przyjęty

Kaszubowska Nadia            - nieprzyjęty

Kielińka Oliwia                 - nieprzyjęty

Kij Wiktor                - przyjęty 

Klisz Helena                - przyjęty

Kliszewicz Jakub            - nieprzyjęty

Kołodziejska Zuzanna            - przyjęty

Kopiczko Artur                 - nieprzyjęty

Kosowski Krzysztof             - przyjęty

Kowalczyk Wojciech            - nieprzyjęty

Kowalska Eliza                - przyjęty

Król Weronika                - nieprzyjęty

Księżopolska Nela            - przyjęty

Kuczyńska Maja            - nieprzyjęty

Kujawska Liliana            - nieprzyjęty

Kuszpit Antoni                - nieprzyjęty

Kwaśkiewicz Maksym            - przyjęty

Landowska Lena            -  nieprzyjęty

Lewczuk Adrian            - przyjęty

Linowiecki Michał             - przyjęty

Lisowski Marcel             - nieprzyjęty

Liszkiewicz Mikołaj            - nieprzyjęty

Litwin Kacper                - nieprzyjęty

Ławrynowicz Alicja            - przyjęty 

Łopuszyńska Zofia             - przyjęty

Łukasiak Antonina             - nieprzyjęty

Majewska Maja            - nieprzyjęty

Makowska Aleksandra            - nieprzyjęty

Malewski Krzysztof            - przyjęty

Mamza Krzysztof            - nieprzyjęty

Marciniak Kornelia            - nieprzyjęty

Marciniak Laura            - przyjęty

Margalski Wojciech             - nieprzyjęty

Matuszak Zuzanna            - nieprzyjęty

Mazur Vlas                -  nieprzyjęty

Meller Julia                - nieprzyjęty

Miecznikowski Oliwier            - przyjęty

Mielewczyk Julia            - nieprzyjęty

Misterkiewicz Marta            - nieprzyjęty

Miśkowiak Tymon            - nieprzyjęty

Naborczyk Maja            - nieprzyjęty

Nosal Julia                - nieprzyjęty

Olbryś Stanisław             -  przyjęty

Oleksak Michał                - nieprzyjęty

Oss Anastazja                 - nieprzyjęty

Ostrowska Lila                - nieprzyjęty

Ostrowski Ignacy            - nieprzyjęty

Pabijańczyk Dorota            - przyjęty

Patoka Grzegorz             - przyjęty

Pawłowski Aleksander            - nieprzyjęty

Piątkowska Eliza            - przyjęty

Piltenko Mylana            - przyjęty

Plichta Alan                - nieprzyjęty

Procek Marek                - nieprzyjęty

Raczyński Stanisław            - nieprzyjęty

Rokicki Kajetan            - nieprzyjęty

Rosiak Amelia                - nieprzyjęty

Rosiak Artur                - nieprzyjęty

Rydzkowska Maja            - nieprzyjęty

Rzadkiewicz Szymon            - nieprzyjęty

Rzepka Zuzanna            - przyjęty

Sękowski Adrian            - nieprzyjęty

Shvets Daria                - przyjęty

Sirowajski Michał             - nieprzyjęty

Skowron Pola                - nieprzyjęty

Standarski Jeremiasz             - nieprzyjęty

Stanowska Weronika            -  nieprzyjęty

Szczepaniuk Aleksandra         - nieprzyjęty

Szkatulski Jan                - nieprzyjęty

Szmalc Julia                 - nieprzyjęty

Śliwińska Eliza                - nieprzyjęty

Śliwiński Iwo                - nieprzyjęty

Tarasewicz Zuzanna             - przyjęty

Treder Agata                - nieprzyjęty

Umańska Laura             - nieprzyjęty

Uzdowska Wanda            - przyjęty

Wardowski Dariusz            - przyjęty

Wett Aleksandra             - przyjęty

Zakrzewski Arkadiusz             - nieprzyjęty

Zawisza- Zieliński Ignacy        - nieprzyjęty

Ząbczyński Florian            - nieprzyjęty

Zeżak- Bandurski            - nieprzyjęty

Ziemian Eryk                -  przyjęty

Żarnowski Igor                - przyjęty