Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 3 w Gdańsku
Powrót
Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych - rekrutacja uzupełniająca Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 3 w Gdańsku / 2021-05-21

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym

WAŻNA INFORMACJA: 

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w terminie do 2021-06-02 godz. 16:00. Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce. 

Borczyk Helena            - zakwalifikowany

Choromańska Gabriela        - niezakwalifikowany

Ciuryło Pola            - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.)

Daniszewska Pola        - niezakwalifikowany

Falkowska Zuzanna        - niezakwalifikowany (zakwalif. z 3 pref.)

Frelak Daniel            - zakwalifikowany

Frelak Dawid            - zakwalifikowany

Gaudyn Alicja            - niezakwalifikowany 

Gburzyński Henryk        - niezakwalifikowany

Gitner Sara            - niezakwalifikowany 

Goldschmidt Jakub        - zakwalifikowany

Golian Lena            - zakwalifikowany

Golian Szymon            - zakwalifikowany

Gostomski Leon         - zakwalifikowany 

Górka Jan            - zakwalifikowany

Grabiński Franciszek        - zakwalifikowany

Gruszka Helena            - niezakwalifikowany

Grzegorek Lena            - zakwalifikowany 

Gurtowski Aleksander        - niezakwalifikowany

Gutkin Nadia            - niezakwalifikowany

Hetmańska Arlena        - niezakwalifikowany

Janek Barbara            - niezakwalifikowany

Jarczewska Nadia        - zakwalifikowany

Jurewicz Natan            - niezakwalifikowany 

Kamińska Aleksandra        - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.)

Kaźmierczak Lena        - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.)

Kimak Julia            - zakwalifikowany

Klein Franciszek        - niezakwalifikowany

Knapik Bianka             - niezakwalifikowany 

Korepta Alicja            - niezakwalifikowany (zakwalif. z 4 pref.)

Kowalski Bartosz        - zakwalifikowany

Kren Ilya            - niezakwalifikowany 

Kryniecka Klementyna         - niezakwalifikowany (zakwalif. z 2 pref.)

Laddach Karolina         - niezakwalifikowany 

Lakowska Lidia            - zakwalifikowany

Majewska Maja        - niezakwalifikowany 

Maliszewska Lena        - zakwalifikowany 

Masina Maria            - zakwalifikowany 

Mazur Antoni            - niezakwalifikowany

Melnyk Tymofii         - niezakwalifikowany 

Miśkowiak Tymon        - zakwalifikowany

Nowak Iga            - zakwalifikowany 

Pawłowski Aleksander        - niezakwalifikowany

Rusin Antoni            - niezakwalifikowany (zakwalif. z 2 pref.)

Rynkiewicz Paweł        - zakwalifikowany 

Seviaryn Kiryl             - zakwalifikowany 

Siedlecka Helena        - niezakwalifikowany 

Solarek Antoni            - niezakwalifikowany (zakwalif. z 3 pref.) 

Stadnik Jan            - zakwalifikowany 

Sujka Natalia            - niezakwalifikowany 

Susmarska Klaudia        - niezakwalifikowany 

Szelezińska Kaja        - zakwalifikowany 

Szostek Maria            - zakwalifikowany 

Szulc Maja            - zakwalifikowany 

Szulfer Mateusz        - niezakwalifikowany 

Świacko- Świackiewicz Gabriel    - zakwalifikowany 

Tarusova Mariia        - niezakwalifikowany 

Trzcińska Aleksandra        - zakwalifikowany

Wiczkowski Piotr        - zakwalifikowany 

Wilczewski Jakub        - niezakwalifikowany

Wołkowski Ignacy        - niezakwalifikowany

Zagórski Adam            - niezakwalifikowany (zakwalif. z 1 pref.)

Zakrzewski Szymon        - niezakwalifikowany